موسسه طراحان فردای دیگر برگزار می کند

 

iran helth

نمایشگاه ایران هلث ( ایران مد لب سابق ) پرسابقه ترین و شاخص ترین نمایشگاه بخش سلامت کشور است که از سال 1368 تا کنون به عرضه و معرفی ظرفیت ها، توانمندی ها و فن آوری های مختلف در زمینه های تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و محصولات و خدمات بخش سلامت به بازار رو به رشد داخلی پرداخته است. بازدیدکنندگان نمایشگاه را معمولاً خریداران و متخصصین صنعت سلامت تشکیل می دهند بطوریکه این نمایشگاه به جایگاهی برای برقراری ارتباطات و اطلاع رسانی و عرضه نوآوری ها مبدل گشته است.

همزمان با برپایی نمایشگاه ایران هلث پنل بزرگ سمینارها و کارگاه های تخصصی ایجاد گردیده است که فرصت هایی را برای بازآموزی و آشنایی بیشتر با آخرین روندها، محصولات و خدمات در رشته های مختلف صنعت سلامت را فراهم می آورند .

باتوجه بدین مساله موسسه طراحان فردای دیگر به عنوان ستاد برگزاری کارگا هها، سمینارها و همایش های جانبی نمایشگاه ایران هلث برگزیده است که بدین وسیله آمادگی خود را جهت جلب همکاری شما همکار گرامی در این رخداد فرخنده اعلام می دارد. این موسسه  تاکنون ۳ جشنواره و نمایشگاه ملی را برگزار و در بیش از ۱۵ کنفرانس، سمپوزیوم و همایش مشارکت اجرایی داشته است؛ و ارتباطات خود که از یک سو  با دانشگاهها و به طبع آن اساتید و دانشجویان و از سوی دیگر با صنعت در راستای نیاز کشور به ارتقای بستر حوزه سلامت و آموزش و فرهنگ سازی در این حوزه، و همچنین حرکت به سمت چشم انداز تدوین شده خود؛ که همانا “ تولید علم وتربیت نیروی جوان، متعهد و متخصص در کشور و فراگیر نمودن آموزشهای تخصصی درجهت کارآفرینی” و “افزایش شایستگی کارکنان با آموزش های تخصصی” می باشد برقرار کرده است؛ و بر آن است تا جامعه مخاطب كه از يك سو صاحبان صنايع، توليد كنندگان و شرکت ها و از سوي ديگر؛ مدیران بیمارستان ها، پزشکان، پرستاران، دانشجویان، اپراتورهای تجهیزات پزشکی و عموم متقاضیان؛ در حوزه سلامت بخش تجهیزات پزشکی هستند را با رویکردی درخور توجه با آخرین فرآورده های تولیدی این عرصه آشنا نماید.

لذا مدیریت موسسه، بر این باور است که از فرصت های آموزشی  و تجاری موجود در این نمایشگاه وکارگاهها قادر است هر محصول یا کالایی را متناسب با مخاطبین، و در خور شان آن مدیریت نمایش داده و با ثبت آن مجموعه محترم به  عنوان حامی ویژه این  سمینارها وکارگاه ها، و یا درج تبلیغات در فرصتهای مطروحه نام تجاری شما را در خاطر یکایک مخاطبین جاودانه سازد. لازم به ذکر است که دوره ها در بخش های مختلف برگزار می شود از جمله:

1-برگزاری کارگاه های تخصصی در زمینه رشته های مرتبط با نمایشگاه

2-  دوره های ویژه برای مدیران بیمارستان ها و پزشکان

3- برگزاری کارگاه برای آموزش اپراتورهای فعال درزمینه تجهیزات پزشکی که موضوعات آن به صورت تعاملی تعیین می گردد.

4-دوره های تخصصی کارمندان شرکت ها

 موسسه توان آن را دارد که کارگاه معرفی دستگاه های مرتبط در حوزه تجهیزات پزشکی را با توجه به مخاطبین  مد نظر شما برگزار کند.

برای دریافت  دانلود اطلاعات  spanser ship  کلیک کنید.

 قابل توجه شرکت های تجهیزات پزشکی :برای برگزاری کارگاه ها و سمینارهای پیشنهادی خود فرم طرح کارگاه را پر کرده و به ایمیل موسسه طراحان فردای دیگرtfdportal@yahoo.com  ارسال نمایید.

جهت دریافت فرم کارگاه ها اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه کارگاه ها وسمینارها  با شماره تلفن های 88893907- 88893766 تماس حاصل فرمایید.

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 7 = 15

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>