معرفی سمینارها و کارگاهها

Workshop-leader

امروزه تجهیزات پزشکی در امر تشخیص – درمان و آموزش پزشکی نقش مهمی دارند و سهم عمده ای از هزینه های بیمارستان هر ساله به خرید دستگاه های پزشکی از داخل و خارج کشور اختصاص می یابد. طبق سند چشم انداز 1404 ، ایران می بایست دارای بالاترین سطح سلامت در بین کشورهای منطقه باشد بطوریکه 2 درصد خدمات سلامت جهان به ایران اختصاص یابد.

با توجه به جمعیت بالا، گستردگی جغرافیایی کشور و نیز موقعیت استراتژیک آن در منطقه، ایران به عنوان کاندیدای برتر جهت سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در بخش تجهیزات پزشکی و دارو می باشد که این امر از طریق همکاری گسترده انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، داندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی با سه اتحادیه شاخص دیگر بخش سلامت کشور، انجمن شرکت­های مهندسی پزشکی ایران، اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی،  اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی نتایج مثبتی را در پیشبرد اهداف بخش سلامت و درمان کشور در برداشته است.تعامل مثبت اتحادیه­های مزبور با وزارت بهداشت موجب گردیده که اهتمام و حمایت ویژه مدیران و مسئولان بخش سلامت کشور در راستای برگزاری بهینه نمایشگاه ایران هلث که دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در منطقه بعد از نمایشگاه عرب هلث به شمار می رود و رقابت سالم بین واردکنندگان و تولیدکنندگان تجهیزات جلب شود.

شرکت خدمات نمایشگاهی صنعت سلامت  نیز به عنوان مجری برگزاری نمایشگاه می باشد که سازمان توسعه تجارت ایران با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ایران نیز بر مبنای اهداف و وظایف عالیه خود حامیان نمایشگاه ایران هلث می­باشند. در این نمایشگاه که هرساله در اردیبهشت ماه برگزار می شود تولید کنندگان، صاحبان صنایع، شرکت های خدماتی و بازرگانی، بیمارستانها و فعالان حوزه سلامت، مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی حضور دارند.

لذا موسسه طراحان فردای دیگر برای سومین سال به عنوان مجری کنفرانس ، سمینارهای تخصصی، کارگاه های آموزشی و نشستهای دو یا چند جانبه ایران هلث انتخاب گردیده شده است تا با توجه به فرصتها و زمینه های به وجود آمده برنامه ریزی سمینارهای تخصصی، کارگاه های آموزشی و نشستهای دو یا چند جانبه را انجام دهد.

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 × = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>