فرصت ها و زمینه های مشارکت

 

career-icon

  • ارائه کارگاهها معرفی محصولات
  • حضور در بخش کارگاه ها به صورت ارائه کارگاه های تخصصی معرفی برند و معرفی علمی محصولات خود (Show Marketing) با حضور مسئولین مراکز درمانی، مدیران و مسئولین تجهیزات پزشکی بیمارستانها و پرسنل آنها.

 

  • حضور در پنل های تخصصی

شرکت در پنل تخصصی “زمینه فعالیت آن شرکت محترم” با حضور یک نماینده واجد صلاحیت از شرکت به عنوان سخنران علمی در کنار سخنرانان اصلی سمینار و با معرفی وی به عنوان نماینده شرکت، قرار دادن یک استند شرکت در سمینار، معرفی شرکت در پایگاه اینترنتی موسسه، معرفی شرکت در پایگاه های اینترنتی و درج لوگو در بروشور معرفی کارگاهها نهایتا تا دو ساعت با حضور مسئولین مراکز درمانی، مدیران و مسئولین تجهیزات پزشکی بیمارستانها و پرسنل آنها.

 

  • نشستهای B2B

نشست با مدعوین و سرمایه گذاران خارجی، در سال جاری 250 نفر از سرمایه گذاران و نمایندگان شرکتهای خارجی همزمان با برگزاری نمایشگاه حاضر می باشند که در حال برنامه ریزی جهت نشستهای B2B می باشیم.

 

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 − = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>