زندگی برتر

Untitled-7

 

 

 

کودک دروغگو و چگونگی رفتار با آن

تعریف دروغگویی در کودکان، مرزبندی دروغگویی و تخیل در کودکان، کودکان چه وقت و چرا دروغ می‌گویند، با دروغ کودکان چگونه باید برخورد کرد؟ روش‌های اصلاح یا درمان دروغگویی کودکان

مثبت اندیشی

شادی چیزی نیست که منتظر شویم دیگران به ما اهدا کنند؛ شادی در فکر و وجود ماست و می‌توانیم با تفکر مثبت آن را به خودمان اهدا کنیم. خودآگاهی، شناخت خویشتن، تجربیات مثبت، بازگویی نقاط مثبت خویشتن و آموزش مثبت‌نگری در این کلاس پیگیری می‌شود.

مدیریت خشم کودکان و نوجوانان

خشم و پرخاشگری چیست؟ کودکان چرا خشمگین می‌شوند؟ علت رفتار پرخاشگرانه‌ی کودکان و نوجوانان چیست؟ چگونه می‌توان به کودکان آرامش رفتاری را آموزش داد؟ روش‌های اصلاح رفتار پرخاشگرایانه‌ی کودکان چیست؟

تحلیل فیلم‌های خانوادگی

همیشه موقع دیدن فیلم‌های خانوادگی با آن‌ها همدلی و هم‌ذات پنداری می‌کنیم؛ گویی مشکلات آن‌ها، مشکلات ماست. این امر گاه در روحیات و زندگی ما هم اثر می‌گذارد. با کمک کارشناسان یاد می‌گیریم که چگونه یک فیلم را ببینیم و بهتر بفهمیم و از مسایل آن در زندگی خود به بهترین نحو بهره ببریم.

شخصیت خود را بشناسید

بسیاری از انسان‌ها در ابراز و بیان احساسات خود مشکل دارند، احساساتی چون غم، ترس، اضطراب و تنهایی. اما انتقال این احساسات به دیگران از طریق ارتباطات از نظر روان‌شناسی کاملا طبیعی است و به سلامت جنسی و روانی فرد کمک می‌کند. روابط میان فردی می‌تواند این احساسات را بالنده کرده، به تدریج ما را در بیان احساسات خود یاری دهد تا بهتر بتوانیم آن‌ها را به دیگران انتقال دهیم.

اولین قدم در شکل‌دهی و شکل‌گیری مهارت‌های ارتباطی ما، خودشناسی و خودآگاهی فرد است که موجب آگاهی فرد به توانایی‌ها و صفت‌های خویشتن است.

ردیف نام کارگاه زمان برگزاری ساعت مدرس شهریه
1کودک دروغگو و چگونگی رفتار با آن 18شهریور 19-17 خانم نسترن شکوه 250.000 ریال
2مدیریت خشم کودکان و نوجوانان 25شهریور 19-17 خانم مستانه نیکخواه250.000 ریال
3 مثبت اندیشی 20شهریور 20-16 خانم مرجان کاشانی400.000 ریال
4 شخصیت خود را بشناسید 27شهریور 19-17 خانم فاطمه اشراقی 250.000 ریال
5سینما- خانواده
(تحلیل فیلم های خانوادگی)
17، 24 و 31 شهریور18:30-16 خانم نسترن شکوه

خانم مستانه نیکخواه

خانم شقایق بیداری

250.000 ریال

 

 

جهت ثبت نام کارگاه ها   اینجا     کلیک کنید.

سایر دپارتمان های علوم انسانی:

دپارتمان خرد انسانی

دپارتمان اقتصاد و سرمایه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 9 = 54

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>