دعوت شرکت ها و جامعه سلامت کشور

work-with-us1

دعوت شرکت ها و جامعه سلامت کشور  توسط سخنرانان و اعضای پانل های تخصصی نمایشگاه ایران هلث

مدیران محترم عامل شرکت های تجهیزات پزشکی

کارشناسان/کاربران تجهیزات پزشکی

اینک با تلاش و همت برگزار کنندگان نمایشگاه ایران هلث برای اولین بار در کشور زمینه معرفی علمی و تخصصی دستگاهها و تجهیزات پزشکی پرکاربرد و تکنولوژی های جدید صنعت سلامت فراهم گردیده است. وظیفه خود می دانیم ضمن ارج نهادن به این اقدام ارزشمند از کلیه دست اندرکاران، مدیران، کارشناسان و کاربران این تجهیزات دعوت نمائیم در سلسله کارگاههای آموزشی مذکور شرکت نمایند.

در پایان قسمتی از محاسن کارگاهها به شرح ذیل میباشد :

الف_  کارگاهها به گونه ای طراحی شده که در مدت زمانی اندک تقریباً تمامی برندهای مطرح یک دستگاه خاص ( مثلا ونتیلاتور، هر برند به اندازه 20 دقیقه ) را فراگرفته و امکان مقایسه برندها توسط حاضران در پایان پانل فراهم خواهد شد.

ب_  در پایان هر پانل به شرکت کنندگان گواهی شرکت در آن پانل تخصصی ارائه خواهد شد.

ج_ با توجه به حضور کارشناسان فنی و کاربران حوزه پزشکی در هر پانل مطالب به گونه ای ارائه خواهد شد که در برگیرنده  هر دو بعد فنی و کاربری دستگاه می باشد.

با عنایت به محتوای طراحی شده مجدداً ثبت نام و حضور در پانل های تخصصی به کاربران، مدیران و کارشناسان تجهیزات پزشکی اکیداَ توصیه می گردد.

جهت ثبت نام و اطلاع رسانی از ساعت و موضوع پانل ها به سایت www.tfdi.ir  مراجعه و یا با شماره تماس 22884221,23تماس حاصل فرمائید.


Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 9 = 72

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>