داده كاوي و تحليل نرخ تبديل

MeasuringDigitalMarketing

داده كاوي و تحليل نرخ تبديل

سهم شما از بازار چقدر است؟

آيا مي دانيد؟

تحليل نرخ تبدیل یکی از مهم‌ترین عناصر بازاریابی دیجیتال است که میزان فروش و نرخ بازگشت سرمایه را به‌طور مستقیم تحت تأثیر قرار می‌دهد.

داده كاوي در كسب و كار كمك مي كند تا بازاريابي، فروش و عمليات پشتيباني مشتريان را از طريق درك بهتر از آنها بهبود بخشد. در واقع اطلاعات و داده هاي خام از طريق تراكنش ها بررسي و مشاهده رفتار مشتريان، مصاحبه و تحقيقات بازار جمع آوري و سپس تلاش مي گردد تا روندهاي پنهان موجود در اين داده ها شناسايي شود و با استفاده از تحلیل نتایج بدست آمده مي توان بر رفتار مشتریان در تمامی شبکه‌های دیجیتال نظارت داشت و به راحتی رفتارشان را در آینده پیش‌بینی کرد و به طور موثر پاسخ‌گوی نیاز آن‌ها بود. ندانستن نرخ تبدیل به صورت کمّی مانند این است که شما در جاده ای تاریک، بدون چراغ و نقشه رانندگی کنید. اگر شما تحليل نرخ تبدیل ديجيتال ماركتينگ خود را نمی‌دانید چطور می‌خواهید بر رفتار مشتريان نظارت داشته باشيد؟ یا این که بفهمید تغییرات صورت گرفته چه تأثیری در درآمدزايي كسب و كارتان داشته است؟ متخصصين طراحان فرداي ديگر برای چالش‌های شما راه‌حل‌هایی مبتنی بر تفکر تازه و ناب در قالبی جسورانه و اجرایی كارآمد ارايه مي دهند.

گام هاي داده كاوي و تحليل نرخ تبديل در موسسه طراحان فرداي ديگر :

daddd3

خدمات داده كاوي و تحليل نرخ تبديل در موسسه طراحان فرداي ديگر:

dadddddddd1

 

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 2 = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>