خدمات ويژه

 personal-branding

پرسنال برندينگ

هر چه شناخته تر باشيد كمتر رقابت مي كنيد

پرسنال برندینگ قابل دسترس کردن خود برای دیگران از طريق فضاي آنلاين و آفلاين است. این معرفی به قصد جلب مخاطب و مشتری برای تونایی های شخصی انجام می شوند و  بیان می کند که موفقیت از توانایی های خودمان آغاز می شود. پرسنال برندینگ با چاپ نام شخص روی یک کارت تجاری شروع مي شود و با گسترش شبکه های اجتماعی و امکان تبلیغات گسترده در این فضا، برند شخصی تبدیل به یک تجارت با ارزش مي گردد. برند سازی همیشه یک اثر دارد، اما این اثر ممکن است مثبت و يا منفي حتي مخرب باشد. نكته قابل توجه اين است كه اگردرپرسنال برندینگ ناآگاهانه پیش بروید و برندی منفی ازخود بسازید دیگر نمی توانید خود را عوض کنید. براي موفقيت در اين مسير به متخصصان و کارشناسان مجرب این حوزه نیازمنديد تا برندسازي شخصي طبق اصول و معیارهای این کار انجام گیرد. این حوزه از دیجیتال مارکتینگ مختص افرادی است که فارغ از داشتن یا نداشتن یک کسب و کار، به فکر هویت سازی برای برند شخصی (Personal Brand) خود هستند، می باشد. متخصصين برندینگ موسسه طراحان فرداي ديگر با دقت بر اينكه برند شخصي با برند تجاري هم راستا است و در تقويت يا تضعيف يكديگر نقش پررنگي دارند به شخصیت پردازی و تولید محتوا می پردازد.

گوگل-چیست-و-خالق-آن-چه-کسی-است

سرويس هاي گوگل

آيا مي دانيد گوگل 175 سرويس دارد كه تنها برخي از قابليت آن مانند موتور جستجوي گوگل، نقشه گوگل، ادودرز در ايران مورد استفاده قرار مي گيرد؟

گوگل داراي امكاناتي مانند”Google for Education”  پلتفرمي از مجموعه ابزارهاي گوگل براي انجام فعاليتهاي آموزشي و يا “Chome Cast” ابزاري براي انتقال فيلم ها، موزيك و … از روي گوشي موبايل خود به تلويزيون مي باشد. از ديگر قابليت هاي پركاربرد و منحصر فرد در پيشبرد حوزه كسب و كار “Ad planner” ابزار رايگاني كه به دارندگان و بسايت ها كمك مي كند تا وبسايت هاي مشابهي كه مخاطبان بيشتري به آنها مراجعه مي كنند را شناسايي كند تا بتواند از اين طريق برنامه ريزي بهتري براي تبليغات خود انجام دهد و يا ابزار”Local inventory Ads” سرويس تبليغات مبتني بر مشتريان نزديك به مكان شما را مشخص مي كند اين ابزار ها تنها چند نمونه از ويژگي هاي سرويس گوگل در حوزه كسب و كار مي باشند.

اگر مي خواهيد سهمي از گردش مالي50 هزار ميليارد توماني در فضاي وب ايران داشته باشيد بايد از پركاربردترين ابزارهاي گوگل در حوزه كسب و كار ديجيتال ماركتينگ آگاهي داشته باشيد و يا از متخصصين اين حوزه مشاوره بگيريد. با متخصصين ديجيتال ماركتينگ موسسه طراحان فرداي ديگر تماس حاصل نماييد تا براي پيشبرد كسب و كارتان قدمهايي هوشمندانه برداريد.

Print Friendly