اخبار و رویدادهای ایران هلث 92

 

شانزدهمین نمایشگاه ایران هلث

شانزدهمین نمایشگاه ایران هلث

 
 
 
 
  • دعوت شرکت ها و جامعه سلامت کشور  توسط سخنرانان و اعضای پانل های تخصصی نمایشگاه ایران هلث92
work-with-us1
 
 

مدیران محترم عامل شرکت های تجهیزات پزشکی

کارشناسان/کاربران تجهیزات پزشکی

اینک با تلاش و همت برگزار کنندگان نمایشگاه ایران هلث برای اولین بار در کشور زمینه معرفی علمی و تخصصی دستگاهها و تجهیزات پزشکی پرکاربرد و تکنولوژی های جدید صنعت سلامت فراهم گردیده است. وظیفه خود می دانیم ضمن ارج نهادن به این اقدام ارزشمند از کلیه دست اندرکاران، مدیران، کارشناسان و کاربران این تجهیزات دعوت نمائیم در سلسله کارگاههای آموزشی مذکور شرکت نمایند.

در پایان قسمتی از محاسن کارگاهها به شرح ذیل میباشد :

الف_  کارگاهها به گونه ای طراحی شده که در مدت زمانی اندک تقریباً تمامی برندهای مطرح یک دستگاه خاص ( مثلا ونتیلاتور، هر برند به اندازه 20 دقیقه ) را فراگرفته و امکان مقایسه برندها توسط حاضران در پایان پانل فراهم خواهد شد.

ب_  در پایان هر پانل به شرکت کنندگان گواهی شرکت در آن پانل تخصصی ارائه خواهد شد.

ج_ با توجه به حضور کارشناسان فنی و کاربران حوزه پزشکی در هر پانل مطالب به گونه ای ارائه خواهد شد که در برگیرنده  هر دو بعد فنی و کاربری دستگاه می باشد.

با عنایت به محتوای طراحی شده مجدداً ثبت نام و حضور در پانل های تخصصی به کاربران، مدیران و کارشناسان تجهیزات پزشکی اکیداَ توصیه می گردد.

جهت ثبت نام و اطلاع رسانی از ساعت و موضوع پانل ها به سایت www.tfdi.ir  مراجعه و یا با شماره تماس 22884221,23تماس حاصل فرمائید.

  481px-Icon_attention.svg               کلیه کارگاه های تالار اصفهان در روزهای یکشنبه 92/2/29و دوشنبه 92/2/30 در  سالن همایش 35  نمایشگاه بین المللی  تهران برگزار می شود.

seminar-icon

با توجه محدودیت ظرفیت کارگاه های ایران هلث تنها تا تاریخ 92/2/25 مهلت ثبت نام علاقه مندان است.

جهت ثبت نام در کارگاه های ایران هلث    ابتدا مبلغ کارگاه را پرداخت کرده (پرداخت آنلاین) وسپس در کارگاه ها ثبت نام فرمایید.

توجه:در صورت شرکت در چند کارگاه ،هر کارگاه را به صورت مجزا  پرداخت وثبت نام فرمایید و نام کارگاه مورد نظر خود را به صورت دقیق درج نمایید.

                                     

  همچنین در صورت ثبت نام به صورت گروهی از تخفیف ویژه  بهره مند شوید.

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 − = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>